Ścianki reklamowe POP-UP

Dostępna na niniejszej stronie ścianka promocyjna Pop-Up to produkt, który wykorzystywany jest najczęściej na dużych imprezach, targach, wystawach i nie tylko. Jest to profesjonalne oraz sprawdzone narzędzie, które dzięki możliwości prezentacji wielkoformatowych grafik reklamowych, skutecznie promuje daną firmę oraz jej produkty. Ścianka reklamowa daje wręcz nieograniczone możliwości prezentowania oferty firmy lub też jej idei, niemalże w każdym miejscu oraz każdej sytuacji. Rozwiązanie to jest bez wątpienia jednym z najbardziej efektownych systemów wystawienniczych, dlatego też na ścianki reklamowe - promocyjne decyduje się coraz więcej osób. Jako sprawdzony i zaufany producent artykułów reklamowych zapewniamy, że cena naszych usług jest niezwykle konkurencyjna.

Ścianka reklamowa POP-UP  MAGNETIC  Łukowa / 3x3 Ścianka reklamowa POP-UP MAGNETIC Łukowa / 3x3
Cena: 4 467,00 zł (netto: 3 631,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP  MAGNETIC  Łukowa / 3x4 Ścianka reklamowa POP-UP MAGNETIC Łukowa / 3x4
Cena: 5 337,00 zł (netto: 4 339,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 3 Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 3
Cena: 4 197,00 zł (netto: 3 412,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 4 Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 4
Cena: 4 830,00 zł (netto: 3 926,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Prosta / 3 x 3 Ścianka reklamowa POP-UP Prosta / 3 x 3
Cena: 4 197,00 zł (netto: 3 412,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Prosta / 3 x 4 Ścianka reklamowa POP-UP Prosta / 3 x 4
Cena: 4 830,00 zł (netto: 3 926,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 2 Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 2
Cena: 3 470,00 zł (netto: 2 821,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Prosta / 3 x 2 Ścianka reklamowa POP-UP Prosta / 3 x 2
Cena: 3 470,00 zł (netto: 2 821,14 zł )
szt.
zobacz więcej

Ścianka promocyjna podnosi prestiż firmy

Wiele firm nie wyobraża już dziś sobie gali branżowej, stoiska targowego lub też innej, ważnej, firmowej uroczystości bez ścianek promocyjnych. Ta nowoczesna i stosunkowa niedroga forma reklamy daje możliwość skutecznego komunikowania potencjalnym klientom, jak i konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o dużej renomie i ugruntowanej pozycji. Powierzchnia tego typu ścianek wynosi (w zależności od systemu) kilkanaście metrów kwadratowych w przypadku modeli jednostronnych oraz kilkadziesiąt w przypadku modeli dwustronnych. Gama ich zastosowań obejmuje przede wszystkim imprezy firmowe, prezentacje, różnego rodzaju promocje, konferencje i wiele innych.

Ścianka reklamowa – jakie są jej zalety?

Współcześnie rynek reklamy oferuje szeroką paletę możliwości, jeżeli chodzi o systemy wystawiennicze i targowe. Jedynymi czynnikami, które mogą nas ograniczać w tym właśnie zakresie, są najczęściej nasza wyobraźnia lub też budżet, jakim dysponujemy. Dlatego też proponujemy Tobie zakup ścianki reklamowej w atrakcyjnej i niezawyżonej cenie, której na próżno szukać w innych miejscach. Warto więc wiedzieć, że ścianki to przede wszystkim duża powierzchnia reklamowa – ich rozmiar oraz kształt dają możliwość zauważenia stoiska danej firmy nawet z daleka, a dzięki odpowiednio naniesionej grafice lub różnego rodzaju nadrukom, ścianka ta może stać się sama w sobie marketingowym dziełem sztuki.

Ścianki promocyjne i reklamowe – dlaczego jeszcze warto je mieć?

Niezaprzeczalnym atutem ścianek reklamowych jest także ich lekka konstrukcja oraz możliwość błyskawicznego demontażu, które sprawiają, że ich transport nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Rozwiązanie to jest popularne również ze względu na uniwersalny charakter – ścianki można bowiem ustawić w wielu miejscach, dlatego też są one uważane za jedne z najbardziej uniwersalnych, a przy tym wysoce skutecznych, działań promocyjnych.

Ścianki pop up – najlepsza cena tylko u nas!

Jesteśmy doświadczonym producentem ścianek, który w trosce o zadowolenie Klientów, oferuje je w atrakcyjnej cenie. Udowadniamy więc, że istnieje możliwość nabycia wysokiej jakości materiału reklamowego, bez konieczności wydawania zawyżonych sum pieniędzy. Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl