Trybunki konferencyjne

Proponujemy Tobie zakup nowoczesnej trybunki reklamowej, która charakteryzuje się oryginalnym, eleganckim i przyciągającym designem. Rozwiązanie to wykorzystywane jest najczęściej na dużych imprezach, targach, wystawach, sklepach wielkopowierzchniowych (w formie stoisk do degustacji) i nie tylko. Jest to profesjonalne oraz sprawdzone narzędzie, które dzięki możliwości prezentacji wielkoformatowych grafik reklamowych, skutecznie promuje daną firmę oraz jej produkty. Trybunka reklamowa i konferencyjna daje wręcz nieograniczone możliwości prezentowania oferty firmy lub też jej idei, niemalże w każdym miejscu oraz każdej sytuacji. Rozwiązanie to jest bez wątpienia jednym z najbardziej efektownych systemów wystawienniczych, które może przynieść każdej firmie wiele korzyści, zwiększając jednocześnie jej rozpoznawalność, a co za tym idzie – zyski.

Stoisko promocyjne

Stoisko promocyjne
Stoisko promocyjne

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1 020,00 zł (netto: 829,27 zł )
szt.
  • nowość

Trybunka

Trybunka
Trybunka

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1 010,00 zł (netto: 821,14 zł )
szt.

Trybunka okrągła

Trybunka okrągła
Trybunka okrągła

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 774,90 zł (netto: 630,00 zł )
szt.

Trybunka konferencyjna – lekkość i łatwość montażu

Nasze trybunki konferencyjne to przede wszystkim stoiska degustacyjne oraz stoiska promocyjne dostępne w różnych kształtach oraz wielkościach. Znaczna część przedsiębiorstw nie wyobraża już dziś sobie promocji swojej firmy bez tego typu rozwiązań. Ta nowoczesna i stosunkowa niedroga forma reklamy daje możliwość skutecznego komunikowania potencjalnym klientom, jak i konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o dużej renomie i ugruntowanej pozycji. Co równie ważne, trybunki są niezwykle lekkie, co wpływa na łatwość ich transportu oraz łatwe w montażu, dzięki czemu z zadaniem tym poradzi sobie każda, nawet niedoświadczona osoba.

Trybunka reklamowa nie musi być droga

Współcześnie rynek reklamy oferuje szeroką paletę możliwości, jeżeli chodzi o możliwości promowania firmy. Jedynymi czynnikami, które mogą nas ograniczać w tym właśnie zakresie, są najczęściej nasza wyobraźnia lub też budżet, jakim dysponujemy. Dlatego też proponujemy Tobie zakup trybunki reklamowej w atrakcyjnej i niezawyżonej cenie, której na próżno szukać w innych miejscach. Warto więc wiedzieć, że trybunki to przede wszystkim duża powierzchnia reklamowa – ich rozmiar oraz kształt dają możliwość zauważenia stoiska danej firmy nawet z daleka, a dzięki odpowiednio naniesionej grafice lub różnego rodzaju nadrukom, obok tego typu ścianki nie będzie można przejść obojętnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl