Ścianki targowe

Dostępne na niniejszej stronie ścianki targowe to produkty, które wykorzystywane są najczęściej na dużych imprezach, takich jak targi, wystawy, gale biznesowe i nie tylko. Jest to profesjonalne oraz sprawdzone narzędzie, które dzięki możliwości prezentacji wielkoformatowych grafik reklamowych, skutecznie promuje daną firmę oraz jej produkty. Ścianka targowa daje wręcz nieograniczone możliwości prezentowania oferty firmy lub też jej idei, niemalże w każdym miejscu oraz każdej sytuacji. Rozwiązanie to jest bez wątpienia jednym z najbardziej efektownych systemów wystawienniczych, dlatego też na zakup ścianek decyduje się coraz więcej osób.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ścianka targowa na różnego rodzaju eventy

Wiele firm nie wyobraża już dziś sobie gali branżowej, stoiska targowego lub też innej, ważnej, firmowej uroczystości bez ścianek targowych. Ta nowoczesna i stosunkowa niedroga forma reklamy daje możliwość skutecznego komunikowania potencjalnym klientom, jak i konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o dużej renomie i ugruntowanej pozycji. Powierzchnia tego typu ścianek wynosi (w zależności od systemu) kilkanaście metrów kwadratowych w przypadku modeli jednostronnych oraz kilkadziesiąt w przypadku modeli dwustronnych. Gama ich zastosowań obejmuje przede wszystkim imprezy firmowe, prezentacje, różnego rodzaju promocje, konferencje i wiele innych.

Jakie ścianki targowe wybrać?

Decydując się na zakup ścianki dla swojej firmy, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Pierwszym z nich jest miejsce na stoisku targowym. Jeżeli dysponujemy większą przestrzenią, wówczas możemy zdecydować się na ściankę łukową o nowoczesnym i przyciągającym uwagę wklęsłym kształcie. Dzięki niej jesteśmy w stanie zyskać więcej miejsca na prezentację produktów dostępnych w ofercie naszej firmy. Natomiast w przypadku, gdy przestrzeń nas ogranicza, dobrym rozwiązaniem będzie zakup ścianki o klasycznym, prostym kształcie. Poziome lub pionowe ścianki zawsze będą prezentować się elegancko, a szeroki wybór dostępny na naszej stronie sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Ścianki targowe – gwarancja dużej powierzchni reklamowej

Rynek reklamy oferuje dziś szeroką paletę możliwości, jeżeli chodzi o systemy wystawiennicze i targowe. Jedynymi czynnikami, które mogą nas ograniczać w tym właśnie zakresie, są najczęściej nasza wyobraźnia lub też budżet, jakim dysponujemy. Dlatego też proponujemy Tobie zakup ścianki w atrakcyjnej i niezawyżonej cenie, której na próżno szukać w innych miejscach. Warto więc wiedzieć, że ścianki te to przede wszystkim duża powierzchnia reklamowa – ich rozmiar oraz kształt dają możliwość zauważenia stoiska danej firmy nawet z daleka, a dzięki odpowiednio naniesionej grafice lub różnego rodzaju nadrukom, ścianka ta może stać się sama w sobie marketingowym dziełem sztuki obok której nie będzie można przejść obojętnie. Jeżeli więc zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do skontaktowania się z naszą firmą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl