Ścianka reklamowa POP-UP łukowa

Proponujemy Tobie zakup nowoczesnej ścianki reklamowej, która charakteryzuje się oryginalnym, eleganckim i przyciągającym uwagę kształtem. Rozwiązanie to wykorzystywane jest najczęściej na dużych imprezach, targach, wystawach i nie tylko. Jest to profesjonalne oraz sprawdzone narzędzie, które dzięki możliwości prezentacji wielkoformatowych grafik reklamowych, skutecznie promuje daną firmę oraz jej produkty. Ścianka reklamowa łukowa daje wręcz nieograniczone możliwości prezentowania oferty firmy lub też jej idei, niemalże w każdym miejscu oraz każdej sytuacji. Rozwiązanie to jest bez wątpienia jednym z najbardziej efektownych systemów wystawienniczych, które może przynieść każdej firmie wiele korzyści, zwiększając jednocześnie jej rozpoznawalność.

Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 3 Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 3
Cena: 4 197,00 zł (netto: 3 412,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 4 Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 4
Cena: 4 830,00 zł (netto: 3 926,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 2 Ścianka reklamowa POP-UP Łukowa / 3 x 2
Cena: 3 470,00 zł (netto: 2 821,14 zł )
szt.
zobacz więcej

Ścianka reklamowa łukowa sprawdzi się w wielu sytuacjach

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm nie wyobraża już sobie gali branżowej, stoiska targowego lub też innej, ważnej, firmowej uroczystości bez ścianek łukowych. Ta nowoczesna i stosunkowa niedroga forma reklamy daje możliwość skutecznego komunikowania potencjalnym klientom, jak i konkurencji, że mają oni do czynienia z firmą o dużej renomie i ugruntowanej pozycji. Powierzchnia tego typu ścianek wynosi (w zależności od systemu) kilkanaście metrów kwadratowych w przypadku modeli jednostronnych oraz kilkadziesiąt w przypadku modeli dwustronnych. Gama ich zastosowań obejmuje przede wszystkim imprezy firmowe, prezentacje, różnego rodzaju promocje, konferencje i nie tylko.

Ścianki reklamowe łukowe – nowoczesna i skuteczna forma promocji

Rynek reklamy oferuje dziś szeroką paletę możliwości, jeżeli chodzi o systemy wystawiennicze i targowe. Jedynymi czynnikami, które mogą nas ograniczać w tym właśnie zakresie, są najczęściej nasza wyobraźnia lub też budżet, jakim dysponujemy. Dlatego też proponujemy Tobie zakup ścianki reklamowej łukowej w atrakcyjnej i niezawyżonej cenie, której na próżno szukać w innych miejscach. Warto więc wiedzieć, że ścianki te to przede wszystkim duża powierzchnia reklamowa – ich rozmiar oraz kształt dają możliwość zauważenia stoiska danej firmy nawet z daleka, a dzięki odpowiednio naniesionej grafice lub różnego rodzaju nadrukom, ścianka ta może stać się sama w sobie marketingowym dziełem sztuki.

Chcąc wyróżnić się na tle innych firm i dotrzeć ze swoją ofertą do szerszej grupy odbiorców, warto zastanowić się nad nabyciem ścianek reklamowych. Są one nie tylko eleganckie i estetyczne, ale również wysoce skuteczne. Zapraszamy wiec do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby zainteresowane. Możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz możliwie jak najkrótszy czas realizacji każdego zlecenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl