Potykacze reklamowe OWZ

Efektywny marketing tworzący pozytywny wizerunek firmy, przyciągający nowych klientów oraz prowadzący do zwiększenia zysków, wiąże się z inwestycją w różnego rodzaju narzędzia reklamowe. Wśród nich na wyróżnienie zasługują z całą pewnością potykacze, za których użyciem przemawia wiele argumentów. Stanowią one wizytówkę danej firmy i mogą skutecznie ją wypromować, docierając jednocześnie do szerszych grup odbiorców. Rozwiązanie, jakim jest potykacz OWZ posiada wiele zalet, dlatego też na jego zakup decyduje się coraz więcej naszych Klientów.

Potykacz Waterbase B2 Potykacz Waterbase B2
Cena: 610,00 zł (netto: 495,93 zł )
zobacz więcej
Potykacz Waterbase B1 Potykacz Waterbase B1
Cena: 900,00 zł (netto: 731,71 zł )
zobacz więcej
Potykacz Waterbase A1 czarny Potykacz Waterbase A1 czarny
Cena: 750,00 zł (netto: 609,76 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Potykacz Waterbase A1 Potykacz Waterbase A1
Cena: 650,00 zł (netto: 528,46 zł )
zobacz więcej
Potykacz Waterbase A0 Potykacz Waterbase A0
Cena: 980,00 zł (netto: 796,75 zł )
zobacz więcej
Potykacz Spring A1 Potykacz Spring A1
Cena: 549,00 zł (netto: 446,34 zł )
zobacz więcej
Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / B2 Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / B2
Cena: 400,00 zł (netto: 325,20 zł )
zobacz więcej
Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / A2 Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / A2
Cena: 400,00 zł (netto: 325,20 zł )
zobacz więcej
Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / A1 Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / A1
Cena: 440,00 zł (netto: 357,72 zł )
zobacz więcej
Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / A0 Potykacz OWZ srebrny - dwustronny / A0
Cena: 500,00 zł (netto: 406,50 zł )
zobacz więcej
Potykacz OWZ czarny - dwustronny / A2 Potykacz OWZ czarny - dwustronny / A2
Cena: 480,00 zł (netto: 390,24 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Potykacz OWZ czarny - dwustronny / A1 Potykacz OWZ czarny - dwustronny / A1
Cena: 500,00 zł (netto: 406,50 zł )
zobacz więcej
  • nowość

Potykacz OWZ – dlaczego warto go mieć?

Tablice, jakimi są potykacze są niezwykle istotnym elementem reklamowym, który skutecznie zwraca uwagę klientów na najbardziej istotne aspekty działania danego przedsiębiorstwa. Do ich niezaprzeczalnych atutów zaliczyć można ponadprzeciętną trwałość, estetykę oraz możliwość błyskawicznej zmiany zawartości. Za ich użyciem przemawia szereg argumentów. Przede wszystkim, potykacze są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Ich ergonomiczna konstrukcja z wysokiej jakości materiałów, takich jak PVC, aluminium, czy też metal, powoduje, że przez bardzo długi czas potykacze będą informować klientów o bieżącej ofercie danej firmy.

Potykacze OWZ posiadają wiele innych zalet

Mówiąc o zaletach potykaczy warto wspomnieć również o wysokiej odporności na niesprzyjające warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane potykacze OWZ skutecznie chronią plakaty reklamowe oraz inne materiały w nich się znajdujące. Co więcej, atrakcyjność tego typu rozwiązania można podnieść poprzez wykorzystanie specjalnych modułów elektronicznych, dających możliwość podkreślenia treści reklamowych. Rozwiązanie to występuje w wielu różnych formatach, co daje szerokie możliwości wszystkim przedsiębiorcom wdrażającym nowe działania marketingowe.

Potykacze OWZ są więc niewielkim i jednocześnie wysoce skutecznym promotorem marki poza murami Twojej firmy. Nie zajmują one zbyt wiele miejsca i są w pełni mobilne, co oznacza, że ich posiadacze nie będą mieć najmniejszych problemów z ich transportem lub też przenoszeniem w inne miejsce. Posiadają także dużą powierzchnie reklamową i są całkowicie elastyczne pod kątem zmiany ekspozycji. Co więcej, mogą one wzbudzać zainteresowanie również przez swoje kolory, kształty, jak i różnego rodzaju dodatki. Jeżeli więc poszukujesz niedrogiej i jednocześnie wysoce skutecznej formy reklamy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl