Rollupy reklamowe

Istnieje wiele sposobów na to, by działania marketingowe przynosiły oczekiwane rezultaty. W dzisiejszych czasach plakaty oraz popularne ulotki zaczynają odchodzić w zapomnienie, a ich miejsce zajmują rollupy reklamowe, które są nie tylko efektowne i uniwersalne, ale również bardzo łatwe w obsłudze. Rollup to nic innego, jak stojak reklamowy zbudowany ze specjalnej kasety z systemem rolującym, mechanizmu napinającego, stelaża, wysięgnika oraz listwy zaciskowej. Jest o wiele skuteczniejszy od wspomnianych wcześniej ulotek, dlatego też coraz więcej osób poszukuje sprawdzonych producentów, zajmujących się tworzeniem rollupów. Zapewniamy, że ich cena w naszej firmie jest niezwykle konkurencyjna.

Rollup Exclusive / szerokość 85 cm Rollup Exclusive / szerokość 85 cm
Cena: 550,00 zł (netto: 447,15 zł )
zobacz więcej
Rollup Exclusive / szerokość 100 cm Rollup Exclusive / szerokość 100 cm
Cena: 600,00 zł (netto: 487,80 zł )
zobacz więcej
Rollup Exclusive / szerokość 120 cm Rollup Exclusive / szerokość 120 cm
Producent: FolioGRAF
Cena: 640,00 zł (netto: 520,33 zł )
zobacz więcej
Rollup Exclusive / szerokość 150 cm Rollup Exclusive / szerokość 150 cm
Cena: 860,00 zł (netto: 699,19 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Rollup Standard / szerokość 100 cm Rollup Standard / szerokość 100 cm
Cena: 520,00 zł (netto: 422,76 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard / szerokość 120 cm Rollup Standard / szerokość 120 cm
Cena: 620,00 zł (netto: 504,07 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard / szerokość 150 cm Rollup Standard / szerokość 150 cm
Cena: 750,00 zł (netto: 609,76 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard / szerokość 85 cm Rollup Standard / szerokość 85 cm
Cena: 500,00 zł (netto: 406,50 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard Plus / szerokość 100 cm Rollup Standard Plus / szerokość 100 cm
Cena: 510,00 zł (netto: 414,63 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard Plus / szerokość 120 cm Rollup Standard Plus / szerokość 120 cm
Cena: 585,00 zł (netto: 475,61 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard Plus / szerokość 150 cm Rollup Standard Plus / szerokość 150 cm
Cena: 676,50 zł (netto: 550,00 zł )
zobacz więcej
Rollup Standard Plus / szerokość 85 cm Rollup Standard Plus / szerokość 85 cm
Cena: 450,00 zł (netto: 365,85 zł )
zobacz więcej

W jakich miejscach sprawdzą się rollupy reklamowe?

Nowoczesny design rollupów sprawia, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Rozwiązanie to jest bardzo efektywne, dlatego też doskonale odnajdzie się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zrobienie szybkiego oraz piorunującego wrażenia na potencjalnym kliencie. Rollupy z wydrukiem doskonale sprawdzą się więc w przypadku różnego rodzaju szkoleń, promocji, targów, czy też spotkań biznesowych. Bardzo często wykorzystuje się je również w formie uzupełnienie informacji w czasie trwania prezentacji lub też jako element reklamowy stoiska znajdującego się na branżowym spotkaniu. Rollup daje możliwość zapamiętania odbiorcy najistotniejszych informacji o danej firmie oraz zapamiętanie danych niezbędnych do nawiązania kontaktu.

Rollup, design – jaka jest jego cena?

Na cenę rollupu składa się przede wszystkim kaseta z mechanizmem oraz stelażem, projekt graficzny, który zostanie na nim umieszczony, jak również sam wydruk. Dlatego też w celu zapoznania się z naszym cennikiem, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą – postaramy się dobrać rozwiązanie w taki sposób, byś nie musiał niepotrzebnie przepłacać. Warto jednak mieć świadomość korzyści, jakie niesie ze sobą stworzenie rollupu – daje on możliwość wielokrotnego jego wykorzystywania, co w znacznym stopniu zmniejsza koszt związany z tworzeniem kolejnych kampanii reklamowych.

Doświadczony producent rollupów

Powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakup rollupu pochodzącego z naszej firmy jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje wieloletnie doświadczenie, jakim możemy się poszczycić. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję nabycia produktu z najwyższej półki, który z pewnością będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania. Tworzymy wysokiej klasy rollupy, które będą prezentować się doskonale zarówno dziś, jak i za wiele lat. Jest to więc doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie!

Rollup z wydrukiem – zapraszamy do zakupów!

Jeżeli więc poszukujesz sprawdzonej i godnej zaufania firmy zajmującej się produkcją rollupów i ich wydrukiem, to nie mogłeś trafić lepiej. Proponujemy Tobie szeroki wybór rozwiązań, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Co równie ważne, wszystkie nasze rollupy dostać można w atrakcyjnej, niezawyżonej cenie, która nie nadwyręży Twojego budżetu. Jako doświadczony i rzetelny producent, zapewniamy Państwu najlepsze warunki realizacji zamówienia. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl